Hollywood Yıldızı Datça'da Görüntülendi!

Hollywood Yıldızı Datça'da Görüntülendi!
Hollywood yıldızı Woody Harrelson, tatil için Muğla'nin Datça ilçesine geldi.

"Katil Doğanlar", "Sihirbazlar Çetesi", "Torontolu Adam" ve "True Detective" gibi yapımlarda rol alan oyuncu Woody Harrelson, Türkiye’yi ziyaret etti. Oyuncu Datça'da tatil yapıyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Woody Harrelson tatil için Datça'yı seçti - Yaşam - AYKIRI haber sitesi

ANKA'nın haberine göre, Harrelson, akşam yemeğini Palamutbükü'nde bir restoranda eşi Laura Loulie, ailesi ve arkadaşları ile yedi.

Harrelson, kendi teknesiyle dolaştığını ve bugün Türkiye'den ayrılacağını belirtti.

Dünyaca ünlü oyuncu Woody Harrelson Datça'da – İlk Baskı

Emmy Ödüllü ödüllü Amerikalı oyuncu Woody Harrelson, 1997 yılında "Skandalın Adı Larry Flynt" filmi ile En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Jordan ve Berrett isimli iki kardeşi olan Harrelson, Lübnan Yüksek Okulu'na ve ardından İndiana'daki Henovor Koleji'ne gitti. 1985 yılında TV serisi Cheers ile oyunculuk kariyerine başladı. Owen Wilson, Wesley Snipes ve Michael J.Fox ile yakın arkadaş olan Harrelson, 'True Detective' dizisinde Matthew McConaughey ile başrolü paylaştı. "The Cowboy Way", "Scorched", "EDTv", "Kingping", "Katil Doğanlar" filmleri ile kariyerinde başarıyı yakalayan oyuncu 1990 yılında People dergisi tarafından dünyanın en güzel 50 insanından biri seçildi.