Gülben Ergen sitem etti: Seçimler mitingler...

Gülben Ergen sitem etti: Seçimler mitingler...
Kahramanmaraş merkezli depremler 11 ili etkiledi. Depremlerde binlerce vatandaş hayatını kaybetti. Depremin ardından elinden geleni yapmaya çalışan Gülben Ergen sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Şarkıcı son yaptığı paylaşımda seçimleri hatırlatarak," Seçimler, mitingler, sokak arası afişler, bangır bangır siyaset, parti, oy için çırpınan hiç bir reklamı görmek istemiyorum" dedi.

Kahramanmaraş merkezli depremler Türkiye'yi yasa boğdu. Depremin ardından afet bölgesine yardım için onlarca ünlü isim seferber oldu.

Depremin ardından elinden geleni yapmaya çalışan Gülben Ergen paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Deprem bölgesinde anaokulu yaptırmaya hazırlanan Ergen sosyal medyadan sitem etti.

Seçimleri hatırlatan Ergen sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"Seçimler, mitingler, sokak arası afişler, bangır bangır siyaset, parti,oy için çırpınan hiç bir reklamı görmek istemiyorum. Bu büyük reklam meblağı insanların kalıcı barınmalarına, çocuklara kullanılsın. İnsanlar sadece oy vermelerinin önemi ve değeri konusunda bilinçlendirilsin."

200320231737055579357-1-1.webp

Ergen geçtiğimiz günlerde "Paylaşımlarınızdan nefret ediyorum" demiş ve bu kadar kısa sürede olanları normalleştirerek paylaşım yapan kişilere sitemde bulunmuştu.

Etiketler :