Game Of Thrones'in Yıldızı Eşinden Resmen Ayrıldı

Game Of Thrones'in Yıldızı Eşinden Resmen Ayrıldı
Aquaman ve Game Of Thrones'in yakışıklı yıldızı Jason Momoa ile 'Cosby Ailesi'nden tanıdığımız Lisa Bonet'in yolları sonunda resmen ayrıldı! Ünlü çift, iki sene önce ayrıldıklarını duyurmuş ve şimdi boşanma sürecini tamamlamış bulunuyor. Hollywood'un dikkat çeken aşk hikayesi, bu sona erişle birlikte yeni bir döneme girdi.

"Lisa Bonet ve Jason Momoa, Ekim 2017'de romantik bir kararla dünyaevine girmişti. Ünlü çiftin, kızları Lola Iolani 2007 yılında ve oğulları Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha ise 2008 yılında dünyaya gelmişti. Bu Hollywood ailesi, zaman içinde hem kariyerlerindeki başarılarıyla hem de aileleriyle dikkat çekmişti. Ancak sonunda, çiftin yolları ayrılmış ve boşanma süreci tamamlanmış oldu."

Bonet ve Momoa , Ocak 2022'de beklenmedik bir kararla ilişkilerini sonlandırdıklarını duyurmuştu. Sosyal medya üzerinden yaptıkları ortak açıklamada, "Birbirimizi özgür bırakıyoruz" diyerek hayranlarını şaşırtmışlardı.

jason-momoa-lisa-bonet-122022-af0919fd840343aa81554691bdce0b7a.jpg

RESMİ OLARAKTA BİTTİ

Los Angeles Bölge Mahkemesi, uzun süredir ayrı yaşayan ünlü çiftin evliliğini sonlandırma kararını onayladı. Bu kararla birlikte, Hollywood'un dikkat çeken aşk hikayesi resmi bir sona erişmiş oldu.