Ece Erken'in Eski Eşi Paylaşımlarından Korkup Tedbir Kararı Aldırdı!

Ece Erken'in Eski Eşi Paylaşımlarından Korkup Tedbir Kararı Aldırdı!
Ece Erken, eski eşi Serkan Uçar tarafından kendisi için çıkartılan uzaklaştırma kararına tepki gösterdi.

Ece Erken eski eşi Serkan Uçar tarafından kendisi için çıkartılan uzaklaştırma kararına sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi. Paylaşımdan sonra Serkan Uçar eski eşi Ece Erken için yeniden tedbir talebinde bulundu.

Ünlü sunucu Ece Erken, eski eşi iş adamı Serkan Uçar tarafından hakkında çıkartılan 2 ay uzaklaştırma kararı sonrası sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

TEDBİR İSTEDİ

Açıklamada "Kapıma gelip beni dağa kaldıracağım diyen sapığa 1 ay uzaklaştırma verilirken, benim hakkımda 2 ay uzaklaştırma kararı aldırılmış. Neye göre kime göre? Cevap bekliyorum" ifadelerini kullandı.

ADALETSİZCE BULDU!

Ece Erken eski eşi Serkan Uçar'ı kastederek, "Diğer şahıs benim hakkımda 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmış.

Sosyal medya üzerinden oğlum ile yurt dışına gideceğim için vize izni vermediği için sitem etmişim ismini vermeden.

Ortada hakaret yok, davası da yok ama uzaklaştırma var" ifadelerini kullanarak 6284 sayılı kanunun uygulanmasında adaletsizlik olduğunu iddia etti.

TEDBİR İSTEDİ

Paylaşımı gören Serkan Uçar hemen adliyeye koştu. İstanbul Aile Mahkemesine başvuran Uçar, kendi can güvenliğini gerekçe göstererek Ece Erken için yeniden tedbir talebinde bulundu.

Ünlü sunucu Ece Erken, Serkan Uçar ile 2014 yılında evlenmişti. Eymen adında bir oğulları olan çift, bir yıl sonra anlaşmalı olarak boşanmıştı.