Dünya Ona, O İse Tavuk Dönere Hayranmış!

Dünya Ona, O İse Tavuk Dönere Hayranmış!
Dünyaca ünlü pop yıldızı Taylor Swift'in her adımında olduğu gibi, beğendiği restoranlar da büyük ilgi görüyor. Son zamanlarda İngiltere'de en sevdiği dükkan da ortaya çıktı. Meğer Taylor Swift tavuk döner hayranıymış.

Attığı her adım olay olan, verdiği konserler bilimsel olarak yeraltı sarsıntısına neden olan Taylor Swift bu kez en sevdiği yemekle gündem oldu. Swift'in Londra'da vazgeçemediği yemek dükkanı tavuk dönerci çıktı.

34 yaşındaki ABD'li şarkıcının Londra'daki favori kebapçısını ziyaret eden Daily Star'dan Layla Nicholson isimli bir gazeteci, mekandaki izlenimlerini paylaştı.

UFACIK BİR TAVUK DÖNER DÜKKANI

1,3 milyar dolar net gelire sahip olduğu tahmin edilen Swift'in, eski erkek arkadaşı Joe Alwyn sayesinde keşfettiği ve "şehirdeki en iyi" olarak gördüğü Londra'daki mütevazı bir paket servis dönercisini sevmesi şaşkınlık yarattı.

taylor-swift-donerci.jpg

Gazetecinin aktardığına göre; göze çarpmayan bir tasarımı olan Kentish Delight isimli dükkan, dünyanın en büyük müzik yıldızının seveceği bir ortamdan çok, maç sonrası içki içen ortalama İngiliz taraftarlarına yönelik gibi görünüyor. Nicholson, ünlü şarkıcının tercihinin genellikle tavuk döner veya tavuk şiş, salata ve ekstra sarımsak sosu olduğunu öğrendi. 328 TL'lik (7,90 sterlin) bu menü, diğer müşterilerin de ilgisini çekmesi için Swift Kebab olarak adlandırılıyor.

taylor-swift-donerci1.jpg

Mekanda Swift'in bir çalışanla beraber çekildiği selfie ve diğer fotoğraflar da bulunuyor. Ayrıca mekanın sahibi Ahmed Khan'ın bileğinde Swiftie'lerin üniforması haline gelen el yapımı boncuk bileziklerin de yer alması dikkat çekici.

taylor-swift-donerci2.jpg