Demet Şener 'Evlilik' İddialarına Yanıt Verdi!

Demet Şener 'Evlilik' İddialarına Yanıt Verdi!
İbrahim Kutluay'ın eski eşi Demet Şener, boşanmalarının ardından Tolga Arman ile ilişkiye başlamıştı. Şener, 4 yıllık sevgilisiyle geçtiğimiz zamanlarda fotoğraflarını paylaştı. Parmağında yüzük gördüğümüz Şener, bu konu hakkında açıklama yaptı.

İbrahim Kutluay ile boşanmalarının ardından Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan ancak bu evliliğinde de aradığı aşkı bulamayan Demet Şener, 4 yıldır Tolga Arman ile aşk yaşıyor.

Sık sık sevgilisiyle mutlu pozlarını paylaşan Demet Şener, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

"BİR TAKIM KUTLAMALAR YAPILDI"

Tolga Arman ile Bodrum'a giden Şener, sevgilisiyle objektif karşısına geçti. Eski mankenin 35. ayları için verdikleri pozlara "Dün gece bir takım kutlamalar yapıldı" notunu düşmesi ve parmağındaki tektaş yüzük dikkat çekti.

Demet Şener'den "evleniyor" iddialarına yanıt - 1

3. KEZ EVLİLİK

Demet Şener'in evlilik teklifi aldığıiddia edilmişti. Haberin ardından sessizliğini bozan ünlü isim, ilk olarak sevgilisiyle pozlarına düştüğü nota "O kadar çok yazıldı ki burdan da yazıyım evlilik teklifi değil, 35.ay kutlamamız. Biz gönülden evliyiz zaten" dedi.

Demet Şener: Evlilik teklifi almadım

"EVLİLİK TEKLİFİ ALMADIM"

Şener ardından "O kadar çok yazılmış ki ben de düzeltme yapmak durumunda kaldım. Evlilik teklifi almadım sadece 35. ayımızı kutladık. Öyle bir şey olsa 'I said yes' falan yazardım. Beni takip edenler de bilir, ben bu aylık kutlamaları hep patylaşıyorum. Ayrıca biz gönülden evliyiz hep söylerim" dedi.

Demet Şener'den "evleniyor" iddialarına yanıt - 2