Defne Samyeli'nin Kızının Dayakçı Sevgilisinden Skandal Savunma

Defne Samyeli'nin Kızının Dayakçı Sevgilisinden Skandal Savunma
Derin Talu, sevgilisinden şikayetçi olmuştu. Genç kız, kollarından aldığı darbelerin fotoğraflarını çekerek mahkemeye sundu. 5 yıla kadar hapsi istenen Emircan Şahin ise "Derin'den ayrılmaya karar verdiğimi söyledim. Öfkeye kapılıp sırtımı ısırdı" diye ifade verdi.

Hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan Emircan Şahin'in, Derin Talu'ya ayrılmak istediğini söyledikten sonra Derin'in öfkeye kapılıp sırtını ısırdığını, aksine kendisinin darp edildiğini öne sürdü.

Talu'nun kollarından ve vücudundan aldığı darbelerin fotoğraflarını çekerek dava dosyasına delil olarak gönderdi.

Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu 4 aylık birliktelik yaşadığı iş insanı Emircan Şahin tarafından darp edilmişti.

İddiaya göre geçtiğimiz yıl yaşanan olayda, Emircan Şahin'in evine giden Derin Talu'ya gelen bir mesaj üzerine çift arasında tartışma yaşanmaya başladı.

'BENİ ALDATIRSAN SENİ ÖLDÜRÜRÜM'

Tartışmanın büyümesi üzerine iddiaya göre Emircan Şahin, Derin Talu'ya, "Beni aldatırsan seni öldürürüm. Yazık sana or..pu, kaşar, y..ak meraklısı" şeklinde hakaretlerde bulundu.

Yine iddiaya göre ikameti terk etmek isteyen Derin Talu'ya müdahalede bulunan Emircan Şahin kız arkadaşını kollarından tutarak darp etmeye başladı.

DARP FOTOĞRAFLARI DOSYAYA DELİL OLARAK EKLENDİ

DARP FOTOĞRAFLARI DOSYAYA DELİL OLARAK EKLENDİ

Erkek arkadaşı tarafından darp edilen Derin Talu sabah erken saatlerde gittiği hastaneden darp raporu alarak şikâyetçi olmuştu. Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre; Talu, kollarından aldığı darbelerin fotoğraflarını çekerek dava dosyasına delil olarak gösterdi. Fotoğraflarda Derin Talu'nun kollarında, bileklerinde ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar meydana geldiği tespit edildi.

'Basit Yaralama', 'Hakaret' ve 'Tehdit' suçlarını işlediğini belirterek 5 yıla kadar hapsi istenen Emircan Şahin ise ifadesinin detaylarında olay günü ikametinde arkadaşının da bulunduğunu telefonuna gelen bir mesajdan dolayı tartıştıklarını ve Derin'den ayrılmaya karar verdiğini söylemesi üzerine kız arkadaşının kendisine saldırdığını aktardı.

Derin Talu'nun öfkeye kapılıp, sırtını ısırdığını söyleyen iş adamı, arkadaşlarının sırtını gördüğünü, asıl kendisinin darp edildiğini ileri sürdü.