Bu Benzerliğe O Da Kayıtsız Kalamadı! Ronaldo'nun Annesi Türk Fenomeni Paylaştı

Bu Benzerliğe O Da Kayıtsız Kalamadı! Ronaldo'nun Annesi Türk Fenomeni Paylaştı
"Röportaj Adam" olarak bilinen ünlü sosyal medya fenomeni Mahsun Karaca Türkiye - Portekiz maçını izlerken Cristiano Ronaldo ile aynı karede alan fotoğrafı gündem olmuştu! Fotoğrafta Portekizli yıldızın 2005'te hayatını kaybeden babasına benzetilmişti.

"Röportaj Adam" Mahsun Karaca, Türkiye- Portekiz maçını tribünden takip etmiş, Cristiano Ronaldo ile aynı fotoğrafta olduğu anlar ise sosyal medyada gündem olmuştu. Ronaldo'nun annesi de bu fotoğrafı paylaşarak Karaca'yı Ronaldo'nun babasına benzetti.

Mahsun Karaca'dan Fotoğrafını Paylaşan Ronaldo'nun Annesine Cevap Geldi

BABASININ AYNISI

Mahsun Karaca, Türkiye - Portekiz mücadelesini tribünden izlemişti. Cristiano Ronaldo ile aynı karede bir fotoğrafı yayınlanan Karaca, Portekizli dünya yıldızının 2005'te yaşamını yitiren babasına benzetilmişti.

RONALDO'NUN ANNESİ PAYLAŞTI

Cristiano Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro, TikTok hesabından yaptığı paylaşımda oğluyla Mahsun Karaca'nın aynı karede olduğu fotoğrafı paylaşarak "Çok benzer" dedi.

Bu benzerlik onu da şaşırttı! Ronaldo'nun annesi, Türk fenomeni paylaştı

Röportaj Adam (Mahsun Karaca) ile Ronaldo'nun babasının benzerliğine annesi de kayıtsız kalamadı - Son Dakika Spor Haberleri