Birbirimizi Tanıyoruz Demişlerdi! Taze Çift Plajda Görüntülendi

Birbirimizi Tanıyoruz Demişlerdi! Taze Çift Plajda Görüntülendi
Serkay Tütüncü ve Zeynep Bastık birbirlerini tanıdıklarını açıkladıktan sonra ilk kez Çeşme'de görüntülendi.

Zeynep Bastık, 2011 yazında Alaçatı'da nikâh masasına oturmuş, Temmuz 2022'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Bastık, geçtiğimiz yaz Alican Ayyıldız'la yeni bir aşka yelken açmıştı.

"İLİŞKİLER BAŞLAR VE BİTER"

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda 'Ayyıldız'la olan ilişkisini noktaladığı' yönünde haberlerin basına yansıması üzerine ilginç bir açıklama yapmıştı:

İlişkiler başlar ve biter. Keyfimiz yerinde olur, böyle şeyler hayatta olabilir. Bitmemesini temenni ederiz ama bitebilir. İyiyiz, çok iyiyiz, tatlıyız, hiçbir sorun yok, mutluluklar diliyorum herkese.

AŞK SİNYALİ!

Magazin D'nin haberine göre; sevgilisinden yeni ayrılan ünlü isim, bir dönem Survivor'da da yarışan ve şimdilerde oyunculukla ilgilenen Serkay Tütüncü ile aşk yaşamaya başladı. Ünlü çift çıkan haberlerin ardından açıklama yaptı.

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü dudak dudağa görüntülendi - Son Dakika

"TANIYORUZ BİRBİRİMİZİ"

Serkay Tütüncü ile aşk yaşayıp yaşamadıkları yönündeki sorulara yanıt veren şarkıcı, ilk kez yeni ilişkisini itiraf ederek oyuncu ile birbirlerini tanıma aşamasında olduklarını söyledi.

Taze aşıklar Zeynep Bastık ile Serkay Tütüncü ilk kez görüntülendi

"DURUMLAR BÖYLE"

'Tanıyoruz birbirimizi, yeni yeni görüşmeye başladık ama ortada net bir şey yok.' diyen ünlü şarkıcı, İlişkilerinin kısa sürede duyulmasına şaşırdığını sözlerine eklemiş ve 'Hayırlısıyla olsun. Yalan söylemiyorum, kaçmıyorum. Durumlar böyle' demişti.

Taze aşıklar Çeşmede Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü birlikte görüntülendi

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü, ilk kez Çeşme’de görüntülendi. Çiftlikköy’de bir plaja giden ikili, romantik halleriyle objektiflere yansıdı.

Taze aşıklar Çeşmede Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü birlikte görüntülendi

Denizde yüzdükten sonra kumsalda yürürken el ele tutuşan ve sürekli birbirlerine gülümseyerek bakan Bastık ve Tütüncü, çok mutlu olduklarını herkese gösterir gibiydi.