Berker Güven Sevgilisi Nihal Yalçın'ı Öve Öve Bitiremedi

Berker Güven Sevgilisi Nihal Yalçın'ı Öve Öve Bitiremedi
Berker Güven uzun zamandır birliktelik yaşadığı Nihal Yalçın'la fotoğrafını sosyal medya hesabından romantik sözlerle paylaştı.

Berker Güven ile Nihal Yalçın mesleklerindeki başarıları kadar birbirlerine olan aşklarıyla da gündem den düşmüyor. Üç Kız Kardeş dizisinin hemen ardından uzun bir tatil geçiren çift aşk tazeliyor.

BERKER'DEN NİHAL'E BÜYÜK JEST

Son olarak New York tatillerine ait görüntüleri yayınlayan Güven, romantik paylaşımın altına şu satırları yazdı:
"Benim güzel sevgilim. Ne güzel gezip, geçiniyoruz seninle. Bak, bu da New York hatıramız oldu. Bu kadar uyumlu, sakin ve geçimli olduğun teşekkür ederim. Ne kolay şey seninle anlaşmak. Ne güzel şey kavgasızlık. Hayatımın en çatışmasız, en huzurlu, en uzun ilişkisini seninle yaşadığım için çok şanslıyım. Dirayetine, iradene, benden çok daha fazla şey biliyor olmana rağmen, hala öğrenmeye benden daha açık olmana hayranlık ve şaşkınlıkla bakıyorum, bunu senden öğrenmeye çalışıyorum. Bana yaşattığın tüm güzel duygulara ve benimle paylaştığın tüm yolculuklara şükürler olsun. Sende gördüğüm tüm bu güzellikleri, görebilecek başka insanlarla, el ele yürüdüğümüz yollarda karşılaşmayı, kesişmeyi diliyorum. Aynı New York’ta olduğu gibi. Kıymetlim benim. Domuz gibi gezdiğimiz nice yolculuklarımız olsun…"