21 yıl önceki hali karşısında gözyaşlarını tutamadı

21 yıl önceki hali karşısında gözyaşlarını tutamadı
Hadise'nin 21 yıl önceki müzikal yolculuğu tekrar izleyiciyle buluştu ve ünlü isme sürpriz bir an yaşatıldı. Yıllar öncesine ait yarışmacı haline dair görüntüler ekrana yansıtıldı.

Ünlü şarkıcı Hadise, Belçika'da düzenlenen "Sing Again" adlı müzik yarışmasında jüri koltuğuna oturdu. Bu özel gecede Hadise'nin 2003 yılında Belçika'da katıldığı "Idool" yarışmasından görüntüler ekrana yansıtılarak ona sürpriz yapıldı.

21 yıl önce 18 yaşında yarışmacı olarak yer aldığı programın aynı kanalında jüri üyesi olarak yer alan Hadise, eski görüntülerini izlerken duygusal anlar yaşadı. Bu anlamlı anlar kısa sürede sosyal medyada da gündem oldu.

hadise1.jpeg

Hadise'nin Müzikal Yolculuğu

2003 yılında "Idool" yarışmasına katılan Hadise, bu yarışmada elde ettiği başarıyla Belçika'da büyük bir popülerlik kazanmıştı. 2005 yılında ilk stüdyo albümü "Sweat"i çıkaran Hadise, müzik kariyerini Türkiye'de başarıyla sürdürmeye devam etti.

hadise.jpeg

Sosyal Medyada Tepkiler

Hadise'nin duygusal anları sosyal medyada da geniş yankı buldu. Hayranları, Hadise'nin 21 yıllık müzikal yolculuğundaki başarısını ve yeteneğini takdir eden yorumlar paylaştılar.