Levent Gültekin: Gördük ki Allah'tan en az korkan dindarlarmış

Levent Gültekin ve Murat Sabuncu 'İki Yorum' programında gündemi yorumladı. Gültekin'in ''Gördük ki Allah'tan en az korkan dindarlarmış'' sözleri sosyal medyada gündem oldu. Halk TV, reytinglere de damga vurarak rakiplerine büyük fark attı.

Siyaseti turnosol kağıdı olarak gördüğünü söyleyen Levent Gültekin, 
'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da demokratik kişilik yok' dedi. 

AKP'nin ''94 Ruhuyla 2023'e'' söylemini yorumlarken dikkat çeken açıklamalarda bulunan Gültekin 'Allah'tan en az korkan dindarlarmış' dedi. Gültekin'in sosyal medyaya damga vuran sözleri şöyle: 

''Müslüman terbiyesi var zanndeiyorduk 94 ruhu içerisinde o da yokmuş. Bu cümleyi kullandığım için çok üzgünüm izleyicilerimizden özellikle özür diliyorum. Gördük ki, Allah'tan en az korkan dindarlarmış. Hırsızlığı bu kadar gönül rahatlığıyla rahat yapabilenler kendisini dindar olarak tanımlayanlarmış'' 

HALK TV FARK ATTI 

Halk TV dün akşam rakiplerine büyük fark atarak haber kanalları arasında en çok izlenen kanal oldu. Yaptığı programlarla gündemi belirleyen Halk TV, hem sosyal medyaya hem de reytinglere damgasını vurdu. 27,04 izlenme oranına ulaşan Halk Tv en yakın rakibine 5 puan fark attı. 

screenshot-3.jpg