Wakanda Forever! Boseman'sız Black Panter'in fragmanı yayınlandı

Black Panther'in devam filmi, Black Panther: Wakanda Forever'ın fragmanı yayınlandı. Kolon kanseri sebebiyle hayatını kaybeden ve milyonlarca hayranını yasa boğan Chadwick Boseman'sız filmde T'Challa karakterinin olup olmayacağı tartışmaları devam ediyor.

Marvel Studios, Kasım ayında vizyona girmesi beklenen Black Panther: Wakanda Forever'ın fragmanını San Diego'daki Comic-Con'da hayranlarına tanıttı. Film, son derece ileri teknolojiye sahip kurgusal bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın suçla savaşan kahraman kralı T'Challa'nın beş yıl önce hayatını kaybeden Chadwick Boseman tarafından canlandırıldığı 2018 tarihli Black Panter'in devam filmi.

T'Challa karakterinin bir başkasına verilip verilmemesi yönündeki tartışmalar devam ederken yayınlanan fragmanda, Black Panter kostümünü ve ve pençelerinin görünmesi ise merak uyandırdı.

Oscar'a aday gösterilen ilk süper kahraman filmi

2018 yılında yayınlana ilk Black Panter, gişede bir milyar doların üzerinde hasılat elde etmişti. Film, en iyi film kategorisinde aday gösterilerek Oscar'a aday gösterilen ilk süper kahraman filmi olmuştu.

Hayranları tarafından merakla beklenen film, 11 Kasım 2022 tarihinde vizyonda sevenleriyle buluşacak.

halktv.com.tr