13 yaşındaki çocuğun istismara uğradığı Kuran kursu kaçak çıktı

13 yaşındaki çocuğun istismara uğradığı Kuran kursu kaçak çıktı
İstanbul Sultanbeyli'de bulunan ve 13 yaşındaki erkek çocuğun cinsel istismara uğradığı Cennet Bahçesi Erkek Kuran Kursu’nun kaçak olduğu ortaya çıktı. Ayrıca çocuğa istismarda bulunan Eşref Acıpınar’ın Kuran kursunun inşaatına yardım adı altında kendi hesap bilgilerini vererek binlerce TL bağış topladığı öğrenildi.

Sultanbeyli'de bulunan Cennet Bahçesi Kur'an Kursu yetkilisi Eşref Acıpınar öğrencisine yönelik istismardan gözaltına alınıp, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. İfadesinde "Ona baba şefkatiyle ile yaklaştım, bir kez yanağından öptüm" dedi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturmada şüphelinin olay günü giydiği şalvar inceleme için Adlı Tıp Kurumu'na gönderildi.

‘Şikayetçiyim

İstismara uğrayan çocuk ise ifadesinde Eşref Acıpınar’ı babası gibi gördüğünü söyleyerek, “Eşref Acıpınar benim için başkaydı. Bu olay daha önce hiç yaşanmadı. Eşref Acıpınar dışında hiç kimse bana bir şey yapmadı. Eşref Acıpınar'dan şikayetçiyim" dedi.

Ağzında ampul bulunan kurt fotoğrafı

Cennet Bahçesi Erkek Kuran kursunun kaçak olduğu ortaya çıktı. Ayrıca Acıpınar’ın kursun inşaatına yardım adı altında yurttaşlardan bağış topladığı, bağış hesabı olarak ise kendi hesap numarasını verdiği öğrenildi. Acıpınar’ın sosyal medyada ağzında ampul olan kurt resimli paylaşımları dikkat çekti.