Yüksekova'da Sır Cinayette Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

Yüksekova'da Sır Cinayette Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bir binanın 4'üncü katındaki dairede silahla vurulmuş halde 2 kişi bulunmuştu. Olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıkıyor. Cesedi bulunan Muhammet Uzun'un bir gün önce kız arkadaşı olduğu belirtilen Fatma Nur Bezen’i ziyaret etmek için ilçeye geldiği öğrenildi.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde dün sabah saatlerinde koridorları temizlerken 4'üncü kattaki dairenin kapısının açık olduğunu fark etti. İçeri seslenen kapıcı, cevap alamayınca girdiği dairede 2 kişinin cansız bedeniyle karşılaştı.

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polisin incelemesinde, silahla vurulan 2 kişinin Konya nüfusuna kayıtlı Fatma Nur Bezen ile Ankara nüfusuna kayıtlı Muhammet Uzun olduğu belirlendi. Cenazeler Yüksekova Devlet Hastanesi'ne, buradan da otopsi için Hakkari Devlet Hastanesi'ne gönderildi. Otopsilerinin ardından Bezen'in cenazesi Konya'ya, Uzun'un cenazesi ise Ankara'ya gönderildi.

KIZ ARKADAŞINI ZİYARETE GİTMİŞ

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, 5 katlı binada yaşayanların ifadesine başvurdu. Bu arada Ankara nüfusuna kayıtlı Muhammet Uzun'un 1 gün önce kız arkadaşı olduğu belirtilen Fatma Nur Bezen'i ziyaret etmek için ilçeye geldiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.