Yediemin Görevlileri Biçerdöver Sahibi Darp Etti

Kahramanmaraş'ta jandarma tarafından durdurulan biçerdöverin yediemin otoparkına çekilmesi sırasında çıkan tartışmada biçerdöver sahibi Baki K. yediemin görevlileri tarafından darp edildi.

Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde jandarma tarafından durdurulan bir biçerdöverin, traktör römorkuyla çekilmesine karşı çıkan Baki K., yediemin görevlileri tarafından darp edildi. Darp anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

72838-1.jpg

Andırın-Göksun yolundaki Çatak mevkisinde jandarma trafik ekipleri, evrak eksikliği nedeniyle biçerdöverin yediemin otoparkına çekileceğini belirtti.

Yediemin otopark görevlileri Duran K. ve Enes K. daha sonra olay yerine geldi ve biçerdöveri traktör römorkuna bağladıkları halatla çekmeye başladılar.

72838-2.jpg

Baki K., biçerdöverin çekiciyle taşınmaması durumunda aracının zarar görebileceğini belirterek görevlilere itiraz etti.

Bu durum tartışmaya neden oldu ve kısa sürede sözlü atışma fiziksel bir kavgaya dönüştü. Yediemin görevlileri, Baki K.'yi darp etti.

72838-3.jpg

Olayın ardından Baki K., polis merkezine giderek Enes K. ve Duran K.'den şikayetçi oldu. Görüntüler, yaşanan şiddet olayını net bir şekilde ortaya koydu ve olayın nasıl geliştiğini gözler önüne serdi.

Kaynak:DHA