YARKADAŞ;"YENİ YALANLARA HAZIR OLUN"

YARKADAŞ;"YENİ YALANLARA HAZIR OLUN"
CHP Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş, "Yandaş medya CHP'ye ilişkin yeni yalanları piyasaya sürecek'' dedi.CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş, "AKP medyası, seçim süreci yaklaştıkça yeni ve daha büyük...

CHP Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş, "Yandaş medya CHP'ye ilişkin yeni yalanları piyasaya sürecek'' dedi.

a54d33d00c6325b4_480x270

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Barış Yarkadaş, "AKP medyası, seçim süreci yaklaştıkça yeni ve daha büyük yalanları dolaşıma sokacak. Bunlara kulağınızı tıkayın ve partinize sahip çıkın'' dedi.

CHP örgütlerine teşekkür ziyareti düzenleyen Barış Yarkadaş'ın dünkü durağı Tuzla'ydı. CHP Tuzla İlçe Örgütü'ne seslenen Yarkadaş, "Tuzlalı seçmenlerimiz bize onurlu bir görev verdi. Bu görevi layıkıyla yerine getireceğiz. Bana oy veren - vermeyen tüm partililerimize teşekkür ediyorum'' dedi.

CHP Tuzla İlçe Örgütü ile güncel ve siyasal gelişmelere ilişkin sohbet eden Yarkadaş, partilileri önümüzdeki sürece ilişkin gelişmeler konusunda da uyardı.Yarkadaş, "AKP medyası, kendilerine verilen direktif doğrultusunda partimizi karalamaya yönelik yeni kampanyalar yapacak. Hergün yeni ve daha büyük bir yalanla karşılaşacaksınız. Bunlara kulağınızı tıkayın; görmezden ve duymazdan gelin'' dedi.

AKP'nin CHP'nin açıklayacağı seçim bildirgesini gölgede bırakmak için medyasını devreye sokacağını belirten Yarkadaş, "İlk yalanları, Atatürk'ü İsmet İnönü'nün zehirlettiğiydi... Cahilce kaleme alınan bu haberler, AKP'nin saldırıyı nerelere kadar uzatacağının bir göstergesi... Bu tür yalanlar, enerjimizi boşa harcatmaya ve parti tabanında kuşku yaratmaya yöneliktir'' ifadesini kullandı.

AKP medyasının önümüzdeki süreçte CHP'ye yönelik saldırılarını artıracağını belirten Yarkadaş, "11 Nisan'da Kartal'da düzenlecek olan mitinge yoğun bir şekilde katılalım ve yalanlarının bizi etkilemediğini gösterelim'' dedi.