Yalova’da kadın cinayeti!

Yalova’da kadın cinayeti!
Eski eşi tarafından 9 bıçak darbesiyle öldürüldü.Yalova’da özel bir dershanenin Halkla İlişkiler Bölümü’nde çalışan, 2 çocuk annesi 31 yaşındaki Seda Camgöz, eski eşi Bülent Diler tarafından yol ortasında 9 yerinden...

Eski eşi tarafından 9 bıçak darbesiyle öldürüldü.

Yalova’da özel bir dershanenin Halkla İlişkiler Bölümü’nde çalışan, 2 çocuk annesi 31 yaşındaki Seda Camgöz, eski eşi Bülent Diler tarafından yol ortasında 9 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Yalova’da bir süredir eski eşi Bülent Diler tarafından rahatsız edildiği iddia edilen Seda Camgöz, bu sabah çalıştığı dershaneye gitmek üzere evden çıktı. Seda Camgöz’ün önü, bir süre sonra eski eşi Bülent Diler tarafından kesildi. İkili arasında başlayan tartışma büyüdü. Bir şirketin bölge müdürü olan Bülent Diler, tartışma sırasında üzerindeki bıçağı çekerek eski eşine defalarca sapladı.

9 BIÇAK DARBESİ!

Vücuduna 9 bıçak darbesi alan ve aşırı kan kaybeden Seda Camgöz için çevredeki esnaf, ambulans çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra hastaneye kaldırılan Camgöz, doktorların tüm müdahelesine rağmen kurtarılamadı.

KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN YAKALANDI!

Olay yerinden aracıyla kaçmaya çalışan Bülent Diler ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Seda Camgöz’ün cesedi, Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderilirken, olayla ilgili Yalova Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.