Uzman Çavuş Uzaklaştırma Kararı Olan Karısını Öldürdü!

Adana’da uzman çavuş Gökhan Çelik daha önce hakkında uzaklaştırma kararı aldıran öğretmen eşi Hatice Çelik’i otomobilde tartıştıktan sonra tabancayla vurarak öldürdü. Polisin bacağından vurduğu cinayet şüphelisi kaçarken 3 kişiyi de yaraladı.

Adana’da Murat Akdöker yönetimindeki otomobilde bulunan 1 çocuk annesi öğretmen Hatice Çelik ile daha önce hakkında şikayetçi olup uzaklaştırma kararı aldırdığı eşi uzman çavuş Gökhan Çelik arasında tartışma çıktı. Aralarında kıskançlık nedeniyle geçimsizlik olduğu belirtilen çiftten Gökhan Çelik, beylik tabancasını çekince Hatice Çelik otomobilden inip kaçmaya çalıştı.

HATİCE ÇELİK ÖLDÜ

Gökhan Çelik, kendisi gibi Mardin'de görev yapan eşini arkasından ateş edip öldürdü ardından da Murat Akdöker’i vurdu. Seken kurşunlar yoldan geçen 2 kişiyle bölgeden geçen polis aracına isabet etti.

BACAĞINDAN VURULDU KAÇTI

Olaya müdahale eden polis ekipleri, cinayet şüphelisini teslim olması konusunda ihtarda bulundu. Ancak Çelik teslim olmayı reddedince bacağından vuruldu. Gökhan Çelik, yaralı halde ara sokaklara girip izini kaybettirdi.

73715-3.jpg

Hatice Çelik’in eniştesi Murat Akdöker ile seken kurşunlarla yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Akdöğer’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Polis, şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.