Ümraniye'de oto galeriye silahlı saldırı

Ümraniye'de oto galeriye silahlı saldırı
Ümraniye'de bir oto galeriye silahlı saldırı düzenlendi. Olay yerine gelen polis ekipleri yedi adet boş fişek bulurken, galerinin kapalı olması büyük bir facianın önüne geçti.

Ümraniye'de gece saatlerinde İnkılap Mahallesi Hatip Caddesi üzerinde silahlı saldırı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre otomobil ile galerinin önüne gelen saldırganlar, araçtan inerek pompalı tüfekle galeriye doğru ateş açtı. Ardından geldikleri araca binerek olay yerinden kaçtı.

umraniyede-oto-galeriyi-kursunladilar-satilik-araclar-ve-galeri-zarar-gordu-9271-dhaphoto5.jpg

7 boş fişek

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Galerinin saldırı anında açık olmaması ise büyük bir facianın önüne geçti. Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda olay yerinde yedi adet boş fişek bulundu.

Camlar kırıldı, araçlar hasar gördü

Galerinin isabet alan camları kırılırken, satışa hazır haldeki bazı otomobillerde hasar meydana geldi. Kurşunlama sırasında galerinin yanında park halinde bulunan bir servis minibüsü de tüfekten çıkan saçmaların hedefi oldu. Minibüsün kaputunda çok sayıda saçma izi görüldü. Polis ekipleri kaçan saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak:DHA

Etiketler :