Türkiye Beşik Gibi Hem Batısı Hem Doğusu Sallandı

Türkiye Beşik Gibi Hem Batısı Hem Doğusu Sallandı
Elazığ'da 3,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Biga'da 3,9 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi. Malatya'daki deprem, 6,8'lik depremin artçısı olarak açıklandı.

Türkiye'nin 3 noktasında bugün 4,0 büyüklüğünün altında depremler meydana geldi. Dün akşam saatlerinde de Muğla'da bir deprem meydana gelmişti. Türkiye'nin batısıyla, doğusu sallanmaya devam ediyor.

AFAD Deprem Dairesi, Elazığ'da 3,6 büyüklüğünde deprem olduğunu duyurdu. Deprem saat 11.18'de meydana geldi. Depremin derinliği 10,8 metre olarak açıklandı. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 3,4 olarak belirtti. Derinliğini ise 9,8 kilometre olarak duyurdu.

BİGA'DA 3,9 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM

Çanakkale Biga'da da deprem yaşandı. Kandilli Rasathanesi, depremin 3,9 büyüklüğünde olduğunu açıkladı. Depremin derinliği 13,4 kilometre olarak kaydedildi.

MALATYA'DA ARTÇI SARSINTI

AFAD Deprem Dairesi, Malatya'da deprem olduğunu duyurdu. Deprem saat 12.21'de meydana geldi. Depremin derinliği 12,4 kilometre olarak açıklandı. Deprem Uzmanı Dr. Ramazan Demirtaş, depremin 6,8'lik Malatya depreminin artçısı olduğunu belirtti.