Taksiciyle Yolcu Kavgasına Köpek de Karıştı! Ortalık Savaş Alanına Döndü

Taksiciyle Yolcu Kavgasına Köpek de Karıştı! Ortalık Savaş Alanına Döndü
İzmir'in Bayraklı ilçesinde ücret kavgasına tutuşan taksi şoförü ile yolcuların kavgasına köpek de dahil oldu. Birbirine giren yolcuların köpeği de taksiciyi ısırdı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde dün akşam saatlerinde taksi şoförü Cüneyt D. (49), Konak Zeytinlik Mahallesi'nden Bayraklı'ya gitmek isteyen Hakan A. (20), Barış G. (22), Oktay D. (21) ile yanlarındaki bir kadını aracına aldı. Çay Mahalle 1639 Sokak'ta kadın yolcu, yaklaşık 100 metre sonra da Hakan A. ve Oktay D. araçtan indi.

KAVGA ESNASINDA KÖPEK TAKSİCİYİ ISIRDI

Takside kalan Barış G. ile şoför arasında ücret anlaşmazlığından tartışma çıktı. Bu sırada yanındaki köpekle taksinin yanına gelen Hakan A, sopayla şoför Cüneyt D'ye vurdu, köpek de taksiciyi elinden ısırdı. Taksi şoförü Cüneyt D. ise bıçakla Hakan A, Barış G. ve köpeği yaralayarak olay yerinden kaçtı.

PARASININ ÇALINDIĞINI İDDİA ETTİ

Hastanedeki tedavisinin ardından olay yerine dönen Cüneyt D, taksideki 5 bin lirasının çalındığı iddiasıyla polise başvurdu.

Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, taksi şoförü Cüneyt D. ve Oktay D. ile vücutlarındaki bıçak kesileri tedavi edilen Hakan A. ve Barış G'yi gözaltına aldı.

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Öte yandan taksi şoförü ile şüphelilerin çok sayıda suç kayıtlarının bulunduğu belirlendi.

Etiketler :