Taksiciyi 20 Yerinden Bıçakladı! Taksicilerin Dikkati Sayesinde Yakalandı

Taksiciyi 20 Yerinden Bıçakladı! Taksicilerin Dikkati Sayesinde Yakalandı
Bursa Mudanya'da önceki gece 20 yerinden bıçaklanan taksici Yunus Yüksel'i 20 yerinden bıçaklayarak kaçan 19 yaşındaki Talha Sevinç, bir taksicinin dikkati sayesinde yakalanarak gözaltına alındı.

Bursa Mudanya'da aracına aldığı 1'i kadın 2 kişi tarafından ormanda bıçaklanıp gasp edilen ve 20 gün önce baba olduğu öğrenilen taksici 30 yaşındaki Yunus Yüksel'in tedavisi sürüyor. Bursa Mudanya Jandarma ve Asayiş Şube Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından yürütülen soruşturmada saldırganın 2 değil bir kişi olduğu ortaya çıktı.

taksi.jpg

OLAYDAN SONRA METRODAN İNERKEN KAMERALARA YAKALANDI

Taksici Yunus Yüksel'i bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçan Talha Sevinç, 21.55'de metrodan inerken güvenlik kamera görüntüsüne yakalanmıştı. Görüntülerde telefonla görüştüğü görülüyordu.

taksi1.jpg

SALDIRGANI TAKSİCİLERİN DİKKATİ YAKALATTI

Taksici Yunus Yüksel olayı soruşturan polis ve jandarmaya, taksiye binen kişinin arkadaşı Talha S., olduğunu söyleyerek, 'Çepni köyüne gitmek istediğini söylediği ve köye yaklaşınca da bıçaklama olayını gerçekleştirdiğini' belirtti.

Olayın ardından Mudanya Jandarma ve Bursa Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Talha S'nin yakalanması için birçok adrese operasyon yaptı. Ancak bir sonuç çıkmadı. Talha S'nin fotoğrafını taksicilere dağıttılar. Dün akşam 23.20 sıralarında Yenişehir'de Talha S'yi, gören bir taksici polisi aradı. Gözaltına alınan Talha S., Mudanya Jandarma Karakolu'na götürüldü.