Starbucks'ta Sıra Kavgası: Saç Başa Girdiler!

Beyoğlu’nda bir AVM’deki kahvecide, iki kadın müşteri, kendilerinden sonra gelen başka bir kadın müşterinin siparişinin daha erken verilmesi üzerine tartıştı. Taraflar arasında tartışma büyüdü. Vatandaşların araya girmesiyle kavga büyümeden sona erdi.

Beyoğlu’nda bir AVM’deki kahvecide, sipariş ettikleri kahveyi almak için sırada bekleyen iki kız kardeş A.A. ile N.A., kendilerinden sonra gelen Ç.H isimli kadının siparişinin daha erken verilmesi üzerine çalışana tepki gösterdi.

Bunun üzerine Ç.H.'nin kız kardeşlerin tepkisine karşılık vermesiyle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Ç.H., kız kardeşlerden birini ittirdi. Diğer müşterilerin araya girmesiyle sakinleşen Ç.H., kahvesini aralarak uzaklaştı.

71910.jpg

SALDIRIP SAÇINI ÇEKTİ

Kısa süre sonra bilinmeyen nedenle geri dönen Ç.H. isimli kadın, bu kez tartıştığı diğer kız kardeşe saldırdı. Çıkan kavgada Ç.H., kız kardeşlerden birinin saçından tutup çekti. Vatandaşların araya girmesiyle kavga büyümeden sona erdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

71910-2.jpg

Birbirinden şikayetçi olan taraflar, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Polis merkezindeki işlemlerin ardından kavgaya karışan 3 kadın, "Kasten Yaralama" ve "Hakaret" suçlarından işlemlerinin tamamlanmasının ardından serbest bırakıldı.