Türkiye'nin Yüzünü Kızartan Tezahürat!

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca'nın hakem Halil Umut Meler'e yönelik saldırısının ardından Ankaragücü taraftarları, hastane çıkışında Faruk Koca'ya destek verdi.

MKE Ankaragücü - Çaykur Rizespor karşılaşmasının ardından mücadelenin hakemi Halil Umut Meler'e saldıran Faruk Koca hakkında gözaltı kararı verildi.

Gözaltı işlemleri için emniyete götürülecek Koca'ya hastane çıkışında Ankaragücü taraftarından destek sloganları yükseldi.

whatsapp-image-2023-12-12-at-00-40-33.jpeg

TARAFTAR GRUBU "ARKASINDAYIZ " DEMİŞTİ

Saldırıdan dakikalar sonra açıklama yapan Ankaragücü taraftar grubu Gecekondu, saldırıya yönelik yapmış olduğu paylaşımda kulüp başkanı Faruk Koca'nın arkasında olduklarını belirtmişti.

Grubun sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Bugün, dün, geçen sene,her zaman yapılan hakem hataları, art niyetler, hakkımızı yemeler ve daha niceleri sabrımızı son derece taşırmıştır. Bu son yaşanan olaylar da bunun göstergesidir. Son zamanlarda yaşanan bu olayların bu seviyeye gelmesinin tek sorumlusu TFF ve hakem (!) olan şahıslardır. Sadece belirli düzende hareket eden ve o düzende kararlar veren hakemlerin yaptıkları artık haddi fazlasıyla aşmıştır. Bugün olaylardan dolayı sabrı taşan Faruk Koca'nın sonuna kadar arkasındayız!" ifadelerine yer verilirdi.

Etiketler :