Simpsonların 2024 Türkiye Kehaneti Ortaya Çıktı

Simpsonların 2024 Türkiye Kehaneti Ortaya Çıktı
Yıllardır mizahi içeriği bir yana dursun geleceğe yönelik tahminlerinin tutmasıyla da yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeyi başaran Simpsonların yayınlanan bir bölümünde tüyler ürperten bir detaya yer verildi. İşte The Simpsonsların çok konuşulan o kehaneti...

Televizyon tarihinin en uzun soluklu çizgi film dizilerinden biri olan Simpsonlar, Korona virüsünden, Kahramanmaraş depremine kadar pek çok meydana gelen olayı önceden bilmişlerdi.

f.jpg

Gerçekleşmiş birçok olayı önceden tahmin eden Simpsonslardan, Türkiye ile ilgili yeni bir kehanet geldi.

“DONALD TRUMP'IN BAŞKANLIĞINI ÖNCEDEN BİLDİ”

gttg.jpg

Donald Trump'ın başkanlığını yıllar öncesinden bilen dizinin 2024 öngörüleri arasında, Türkiye'de bir depremin daha yaşanacağı yer aldı.

ŞİDDETLİ DEPREMLERİ YAPAY MAKİNE Mİ YAPIYOR

İddialara göre, dizide depremleri oluşturan makinenin yeraltındaki yapay bir makineyle yapıldığı bir bölüm ortaya çıktı.

7u7u.jpg

BU KEHANET HERKESİ KORKUTTU

Çizgi filmin yayınlanan bu bölümü Türkiye’deki vatandaşları korkuttu. Gündemden düşmeyen çizgi filmin bu bölümünde haber spikeri şu açıklamada bulunuyor:

ff.jpg

"Depremin yaşandığı bölgede 46 bin üzerinde vatandaşın öldüğü bir deprem daha gerçekleşti ve ülkenin acil durum Ajansı depremin 6.3 büyüklüğünde olduğunu belirtti."

Son günlerde sosyal medyada izlenme rekoru kıran Simpsonların bu bölümünde baba Sımpsonların bir kaza sonucu yeraltına düşmesiyle orada depremi üreten makineyi görmesi ve ardından da Türkiye’de şiddetli bir deprem olacağını göstermiş olması çizgi filmin ülkemizde gündeme gelmesine sebep oldu.