Şemsiye ile uçan adama ne oldu?

Osmaniye'deki hortumda şemsiye ile havalanan Sadık Kocadallı olay anında yaşadıklarını anlattı. Kocadallı, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Olay, 25 Mart'ta Kadirli Belediyesi Sebze Halinde meydana geldi. Bir anda başlayan ve 10 dakika süren şiddetli rüzgür nedeniyle gölgelik olarak kullanılan şemsiyeler uçmaya başladı. Bu arada Mehmet Ali Çanak, isimli vatandaş rüzgarın etkisiyle uçan şemsiyenin demir ayaklıklarının üzerine ağırlık olsun diye çıktı. Bu arada hortum şemsiye ile birlikte 3 kişiyi havaya kaldırdı. 2 kişi şemsiyeyi bırakırken Çanak, şemsiye ile birlikte yaklaşık 10 metre yüksekliğe kadar çıktı ve düştü. Yaralanan Mehmet Ali Çanak'ın şemsiye ile birlikte havalanma anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.  

ff13cd6212b2160e3d8a2c7b5f69acc0.jpg

                                      Şemsiye ile havalanan Sadık Kocadallı

ŞEMSİYE İLE HAVALANAN ADAM KONUŞTU

Şemsiye ile birlikte havalananan Sadık Kocadallı olay sırasında yaşadıklarını anlattı. Fırtına sebebiyle şemsiyenin uçmaması için üzerine çıktığını söyleyen Kocadallı, "Biz burada çalışılıyorduk, o sırada fırtına çıktı, şemsiyenin üzerine bastım. Baktım giderek yükseliyorum, kendimi aşağı attım. Şemsiye de bir süre sonra elektirik direğine çarparak yere düştü. Sağlık durumum şuanda gayet iyi" dedi.

a9111958cb6b7fb6ee68a03ea28c3ada.jpg

                          Havaya yükselen şemsiyenin altında vatandaşlar fotoğraf çektirdi.

 

 

Etiketler :