Selin vurduğu illere uçaklar inemedi

Selin vurduğu illere uçaklar inemedi
Depremin ardından selin vurduğu Adıyaman ve Şanlıurfa'da uçak seferleri de aksadı. Şanlıurfa Havalimanı'na rüzgar nedeniyle iniş yapamayan bazı uçaklar, başka illere yönlendirildi. AnadoluJet'in Ankara-Adıyaman seferini yapan uçak da şiddetli rüzgar ve buzlanma nedeniyle Adıyaman Havalimanı'na iniş yapamadı

Son dakika haberi: Depremin yıktığı kentlerden olan Şanlıurfa ile Adıyaman'ı bu kez de sel felaketi vurdu. Bir kez daha felaketi yaşayan kentlere bazı uçaklar iniş yapamadı.

AnadoluJet'in Ankara-Adıyaman seferini yapan uçak, şiddetli rüzgar ve buzlanma nedeniyle Adıyaman Havalimanı'na iniş yapamadı. Bir süre havada tur atan uçak, Ankara Esenboğa Havalimanı'na geri döndü.

Olumsuz hava koşullarının yaşandığı diğer il Şanlıurfa'da da şiddetli rüzgar uçak seferlerinde aksamalara yol açtı.

Şanlıurfa Havalimanı'na rüzgar nedeniyle iniş yapamayan bazı uçaklar, havada tur atmak zorunda kaldı. Bazı uçaklar ise şiddetli rüzgardan iniş yapamayarak başka illere yönlendirildi.

Anadolujet'in Ankara-Şanlıurfa seferini yapan yolcu uçağı Gaziantep Havalimanı'na, Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Şanlıurfa seferini yapan uçağı ise Diyarbakır Havalimanı'na indi.

Etiketler :