Şahan Gökbakar'dan Kastamonu'ya yardım

Şahan Gökbakar'dan Kastamonu'ya yardım
Oyuncu Şahan Gökbakar üzerinden Kastamonu'da yaşanan sel felaketi ile ilgili yaptıkları yardımı duyurdu. Acil ihtiyaçları AFAD'a ulaştıran Gökbakar, 'Kastamonu yalnız değilsiniz' diye mesaj paylaştı.

Oyuncu Şahan Gökbakar Marmaris'te günlerce süren orman yangınlarında yaptığı canlı yayınlarla yaptığı yardım çağrıları ve verdiği mesajlarla verdiği mücadele ile gündeme gelmişti. 

Günlerce yangın bölgesinde gönüllü olarak destek veren Gökbakar şimdi de büyük sel felaketinin yaşandığı Kastamonu için harekete geçti.

'Kastamonu için ihtiyaç malzemeleri yola çıktı'

Oyuncu Gökbakar, Kastamonu'da selden zarar gören vatandaşların acil ihtiyaçlarını bölgeye hızla gönderdi. Destek mesajı da paylaşan Gökbakar, "Kastamonu için ihtiyaç malzemeleri bugün öğleden sonra yola çıktı. Yarın da Sinop için bir yollayacağız. İnşallah ihtiyaç sahipleriyle en kısa sürede buluşacak. Aklımız ve kalbimiz sizinle. Yalnız değilsiniz..." dedi.

'Kastamonu sizi seviyoruz, yalnız değilsiniz'

Öte yandan yardımların ulaştığı bilgisini de veren Şahan Gökbakar, "Yolladığımız yardım malzemeleri AFAD deposuna teslim edilmiş, haberi geldi. Tek yerden dağıtım yapılıyormuş. Biz ulaştırdık gerisi AFAD'ın kontrolünde... Kastamonu sizi seviyoruz, yalnız değilsiniz. Allah yardımcınız olsun" diye ekledi.