Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, Asiltürk'ü hastanede ziyaret etti

Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, Asiltürk'ü hastanede ziyaret etti
Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, dün akşam saatlerinde hastaneye kaldırılmıştı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Asiltürk'ü tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, coronaya bağlı zatürre ve nefes darlığı problemi nedeniyle Ankara Şehir Hastanesi'nde tadavi altında. 86 yaşındaki Asiltürk'ü bugün Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, ziyaret etti.

Hastane önünde açıklama yapan Karamollaoğlu, "Serviste tedavi görüyor. Oksijen veriliyor, kendisini gördüğüm zaman uyuyordu. Eşinin durumu çok daha iyi, kendisini toparlamıştı. Daha güzel haberler veririrz diye ümit ediyoruz" dedi. Gazetecilerin ''Aşı olmadığı söyleniyor" demesi üzerine ise Karamollaoğlu, "Onu çıkınca kendisi yanıtlar, bir bilgim yok" dedi.

Partiden açıklama

Saadet Partisi, Oğuzhan Asiltürk’ün sağlık durumuna ilişkin dün açıklama yaptı. Asiltürk’ün nefes darlığı şikayetiyle İstanbul’da rahatsızlanarak Ankara’ya getirilip hastanede tedaviye alındığı belirtilen açıklamada, “Doktorlarımız tarafından gerekli tüm müdahaleler yapılmaktadır. Camiamız müsterih olsun, hamdolsun sağlık durumu şu an iyi durumdadır. Duamız ve temennimiz en kısa sürede tedavi sürecinin tamamlanarak taburcu olmasıdır” ifadelerine yer verildi.

“Acil şifalar diliyorum”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, “Yüksek İstişare Kurulu Başkanımız, Muhterem Büyüğümüz Oğuzhan Asiltürk'e Allah'tan acil şifalar diliyorum. En kısa zamanda sıhhatle taburcu olması duasıyla” ifadelerini kullandı.