Özcan Deniz, Ahlaksızlık Denizi Diyerek İsyan Etti, Kızıl Goncalar'ın Yeni Bölümünün Yayın Tarihini Duyurdu

Özcan Deniz, Ahlaksızlık Denizi Diyerek İsyan Etti, Kızıl Goncalar'ın Yeni Bölümünün Yayın Tarihini Duyurdu
Kızıl Goncalar'ın başrol oyuncusu Özcan Deniz sosyal medya hesabından isyan etti. Dizinin yeni yayın tarihini de duyuran Özcan Deniz'in, "Ahlaksızlık denizi" sözleri gündem oldu.

Başrollerini Özcan Deniz ile Özgü Namal’ın paylaştığı Kızıl Goncalar dizisi ilkk günden beri gündemde. RTÜK’ün program durdurma cezası nedeniyle yayınlanamayan Kızıl Goncalar'ın başrol oyuncularından Özcan Deniz sonunda isyan etti.

ozcan-deniz.jpg

Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Kızıl Goncalar ilk günden beri gündemde. Tarikat-seküler aile hayatlarını konu alan diziye RTÜK inceleme başlatmıştı. Alınan kararda dizi nedeniyle Fox TV’ye yüzde üç idari para ve iki kez program durdurma cezası vermişti.

ozcan-deniz1.jpg

Kızıl Goncalar'ın son bölümü de İdare mahkemesi ve Bölge idare mahkemesinin RTÜK'ün verdiği yayın durdurma kararını onaylaması sonrası yayınlanamadı.

Özcan Deniz günler sonra sessizliğini bozdu. "Ahlak bekçisi değilim" diyen Özcan Deniz, Kızıl Goncalar'ın kariyerinin en ahlaklı işi olduğunu söyledi.

ozcan-deniz1.jpg

Deniz açıklamasında "Dramatik bir şekilde ahlaksızlıkla suçlandı bu iş hem de ahlaksızlık denizin içinden cımbızlanarak" diyerek isyan etti.

Etiketler :