Bu Masadaki Bir Kişi 5 Milyon Dolarla ABD'ye Gitti

Bu Masadaki Bir Kişi 5 Milyon Dolarla ABD'ye Gitti
Masa ünlü oldu. Çünkü masadaki herkes zengin oldu. Tümünün ortak özelliği Dilan Polat ile arkadaş olmaları ve yollarının Dubai'de kesişmiş olması. Ve lüks yaşamları. O masadakilerden biri için de müthiş iddialar var. Ve müthiş iddiaların ardından o isim nihayet sessizliğini bozdu.

Dilan Polat'la aynı masada oturan Eylül Öztürk hakkındaki iddialarla gündemde: '5 milyon dolarla ABD'ye gitti...'

Fenomen çift Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan'ın ülkeden para kaçırdıklarına dair iddialar gündemde. İşte 5 milyon dolarla ABD'ye gittikleri iddia edilen ve son yıllarda lüks bir hayat yaşayan çifte dair gündeme gelen iddialar...

eylul1.jpeg

Dilan Polat ve Engin Polat soruşturması, diğer fenomenlere kadar uzandı. 600'den fazla fenomen mercek altına alındı.

Bunun üzerine Polat çiftiyle bir dönem samimiyeti dikkat çeken sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk'ün kısa sürede akılalmaz zenginliği magazin gündeminde konuşulmaya başlandı.eylul3-001.jpeg

eylul3-001.jpeg

Öztürk, hakkında ortaya atılan "ABD'de peşin parayla 11 daire aldı" iddiası ortalığı karıştırdı.

'11 DAİREYİ AKRABALARIN ÜZERİNE GEÇİRDİ' İDDİASI

Son olarak Eylül Öztürk hakkında Show Haber'de de farklı iddialar gündeme geldi.

Muhabir "Çiftin Amerika'ya giderken 144 milyon TL götürdüğü iddiası var. Çıkan haberler sonrasında aldığı 11 daireyi akrabaların üzerine geçirdiği söyleniyor" dedi.

eylul.jpeg

SESSİZLİĞİNİ SONUNDA BOZDU

Mallarına el konulacak korkusu ile mallarını kaçırdıkları söylenen Eylül Öztürk ise iddialara dair sessizliğini sonunda bozdu.

Eylül Öztürk Özkan, haklarında çıkan iddialar sonrası konuştu.

‘BANA İNANACAK MISINIZ? İNANMAYACAKSINIZ’

İddialara karşı yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabında paylaşan Eylül Öztürk, “Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezninde? Desem ki ‘O öyle değil, böyle’ inanacaklar mı? inanmayacaklar. Veya şu an benimle ilgili herhangi bir şüphe duyan, kuşku duyan takipçim varsa ben desem ki ‘O iş öyle değil, böyle’ bana inanacak mısınız? inanmayacaksınız. Bütün bu sürece bir bakın. Kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı… Herkes çıktı bir açıklama yaptı. İnandılar mı? inanmadılar. Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11’e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına ‘İddiaya göre’ yazıyorlar” dedi ve ekledi:

‘ZAMAN HER ŞEYİ GÖSTERİR’

“Boynumdaki elektronik sigarayı bile soğuk cüzdan ilan ettiler. Göstereyim bakın bu bildiğiniz elektronik sigara. Şu an içeride çekim ekibi var. Bilbordlar için çekime başlayacağız. İçinde bulunduğumuz durumda bir açıklama yapmamın karşılığı yok çünkü cümlenin başında iddiaya göre yazıp ondan sonra da tekneler, yatlar, helikopterler… Bunları da söylediler başka fenomenler için. ‘Helikopteri varmış’ diyen oldu. Bilmiyorum ki ne demem lazım! Benden ne bekliyorsunuz? Zaman her şeyi gösterir. Benim bu zamana kadar magazinle hiç alakam olmadığını öğrenmiş olmanız gerekiyor. Beni senelerdir takip edenler zaten tanıyorlar. Yalanın sınırı yok! Cümlenin başına iddiaya göre yaz sonra devamına istediğini yaz ben hangi birine cevap vereyim?”