Müşteriye 20 Bin Lira Kuver Ücreti Çıkardılar!

Müşteriye 20 Bin Lira Kuver Ücreti Çıkardılar!
Bodrum’daki yüksek fiyatlar gündemden hiç düşmüyor. Ancak bir mekanın aldığı kuver ücreti zirveye oturdu. Bir işletme sadece içecek ve meyve alan müşterisine tam 166 bin 721 TL'lik hesap çıkardı. Bunun içindeki 19 bin 180 TL'yi de masaya servis ücreti olarak yazdı.

Restoran ve kafeler kuver ücretine "Servis ücreti" de ekledi. Müşteriler bahşiş vermediği gerekçesiyle adisyonlara eklenen servis ücreti kişi başına olarak gösterilmeye başladı.

Bir restoranın adlığı kuver ücreti ise dudak uçuklattı. Bodrum'da bir mekan kuver ücreti için 20 bin lira isteyince ortalık karıştı.

Odatv'nin haberine göre, Dünya jet-setinin adresi Scorpios, bu yaz başında Bodrum'da da bir şubesinin açılışını gerçekleştirdi. Bodrum’daki işletmelerde görülen yüksek fiyatlar henüz gündemdeki yerini korurken ünlü mekan, bayrağı eline aldı.

ekran-goruntusu-2024-06-19-094040-lcq7.webp

20 BİNLİK KUVER

Scorpios, sadece içecek ve meyve alan müşterisine tam 166 bin 721 TL'lik hesap çıkardı. Bunun içindeki 19 bin 180 TL'yi de masaya servis ücreti olarak yazdı. Gelen fişi sosyal medya hesabından paylaşan bir kişi de bu fiyata tepki gösterdi.

Fiyata kızan kişi, yaptığı paylaşımda “Bu dolandırıcılık. Bir şişe için bizden aldıkları ücret…” ifadelerin kullandı.