Mustafa Sandal Çıldırdı: "Hayırdır Koçum Sen?"

Mustafa Sandal Çıldırdı: "Hayırdır Koçum Sen?"
Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, A Milli Takım Kampında teknik direktör Vincenzo Montella ile Arda Güler arasında yaşananlara büyük tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından Montella'ya seslenen Sandal, "Şansını böyle abuk hareketlerle zorlama bence kukla kılıklı antrenör bozuntusu" ifadelerini kullandı.

Dün Euro 2024'te F Grubu'ndaki ikinci karşılaşmasına çıkan Türkiye, Portekiz karşısında 3-0'lık ağır bir yenilgi alırken, karşılaşmaya teknik direktör Vincenzo Montella'nın kadro tercihi damga vurmuştu.

Real Madrid'in genç yıldızı Arda Güler'i yedek başlatan ve 70. dakikada oyuna alan Montella, karşılaşma sonrasında Arda Güler'in 30 dakikadan fazla oynayacak durumda olmadığını belirtti. Bu açıklamaların ardından bugün sosyal medyaya düşen bir görüntü yeni tartışmaların fitilini ateşledi.

ARDA GÜLER'E MOBBING YAPILIYOR İDDİASINA MUSTAFA SANDAL'DAN SERT SÖZLER

Milli Takım'ın çarşamba günü oynayacağı Çekya maçı öncesi yapılan idmanlarda Arda Güler, takımdan ayrı çalıştı. Antrenman anına ait görüntülerde Montella'nın Arda Güler'in elinden yeleği aldığı anlar, sosyal medyada genç oyuncuya mobbing yapıldığı iddiasıyla dolaşıma sokuldu.

yeni-proje-20.png

"ŞANSINI FAZLA ZORLAMA KUKLA KILIKLI ANTRENÖR BOZUNTUSU"

Kısa sürede infial yaratan durum hakkında birçok isim tepki gösteren paylaşımlarda bulunurken, en sert açıklamalardan biri ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'dan geldi. Sandal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Hayırdır koçum sen bu cüreti nereden ve kimden buluyorsun? Bu ülkenin gururu, evladı ve gündemdeki en büyük yeteneğine antrenmandaki o tavrın nedir? Nereden ve kimden geliyor o cüret? Burası Türkiye ve Türk futbol severler aklını alır neye uğradığını şaşırırsın. Şansını böyle abuk hareketlerle zorlama bence kukla kılıklı antrenör bozuntusu seni!!!"