MHP'li Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki: Şerefsiz

MHP'li Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'ya sert tepki: Şerefsiz
Eski milli futbolcu ve MHPKocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV'de Boşnaklara yönelik ağır hakaretine sert tepki geldi. Boşnak kökenli Sancaklı, Kütahyalı'nın inanılmaz sözlerine Beyaz...

Eski milli futbolcu ve MHPKocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV'de Boşnaklara yönelik ağır hakaretine sert tepki geldi. Boşnak kökenli Sancaklı, Kütahyalı'nın inanılmaz sözlerine Beyaz TV sahibi Osman Gökçek'i de arayıp tepki gösterdi.

CANLI YAYINDA AĞIR HAKARET

Beyaz TV'nin Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında "Kusturmalı Boşnak saksosu" diyerek, yaptığı ırkçı hakarete, MHP'nin futbolcu kökenli ve Balkan-Sancak Türkü olan Saffet Sancaklı'dan çok sert tepki geldi.

Beyaz TV'nin sahibi Osman Gökçek'i sabah erken saatlerde telefonla aradığını söyleyen Saffet Sancaklı: "O şahsın ekrandan alınmasını istedim" dedi. Saffet Sancaklı, Osman Gökçek'in kendisine "haberim yok olaydan" dediğini kaydetti.

Rasim Ozan Kütahyalı'ya ateş püsküren Saffet Sancaklı Turkiyegundemi.com yazarı Müşerref Seçkin'e de şu açıklamayı yaptı:

"Şerefsiz oğlu şerefsiz. Böyle insanların artık toplum dışına çıkarılması lazım. Bu işin peşini bırakmayacağım."

Etiketler :