Mehmet Şefin Bahsettiği Dövme Kameralara Yansıdı

Mehmet Şefin Bahsettiği Dövme Kameralara Yansıdı
MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya, parmaklarını kaybetmesine neden olan kaza hakkında ilk kez konuştu. Ancak dikkatleri üzerine çeken nokta, çocuklarının eline yaptırdığı dövme oldu. Bu durum, birçok kişinin merakını uyandırdı. Son olarak, o dövme kızının sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı...

MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz haftalarda programda küçükken yaşadığı kazayı anlattı ve bu hikayesiyle herkesi etkiledi.

"İLK KEZ AÇIKLIYORUM"

Mehmet Şef, yaşadığı kazayı ilk kez şu sözlerle paylaştı:

"Ben bu konuya hiç değinmedim, ilk kez açıklıyorum. Ben de 5 yaşında yaşadım. İki arkadaşımla oynarken 3 tane parmağımı kaybettim. Bu durumu çok iyi anlıyorum. Kolay bir süreç değil. İş görüşmelerine gittiğinizde saklarsınız çünkü sizi işe almazlar gibi hissedersiniz. İşe başladıktan sonra da 'Acaba bu işi yapabilecek mi?' diye endişeler yaşarsınız. Yakın akrabalarımdan biri bile bana evlenemeyeceğimi, kız veremeyeceğimi düşünmüştü.

İş yerlerine bu korkuyla gidiyordum, almayabilirler mi diye düşünüyordum ama çoğu iş yerinde kabul gördüm, kariyer yaptım ve şimdi de MasterChef Türkiye'de jüri üyesiyim. Bu kolay bir yol değil, bunun farkındayım. İnsanların eksikliklere odaklanmamaları mümkün değil. Ancak hayatın devam ettiğini düşünmek zorundaydım."

'İKİ ÇOCUĞUMUN DÖVMELERİ BENİM ELİM'

Yalçınkaya, "Beni etkileyen bir şeyi söyleyeyim. İki çocuğumun dövmeleri benim elimde. Senin halini sevenler de olacaktır. Onlar dövmeyi yaptırdılar ve acaba beni etkiler mi diye bir sene sonra gösterdiler" dedi.

MERAK EDİLEN DÖVME

,Mehmet Şef'in açıklamalarının ardından çocuklarının yaptırdığı dövme merak konusu oldu.

Herkesin merak ettiği o dövme ise Sude Yalçınkaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

İşte o dövme: