Madonna'dan İstanbul paylaşımı

Onur Haftası kapsamında yürüyüş yapan LGBT üyelerine polis tarafından yapılan sert müdahale ve Alman turistin polisle yürüyüşü Türkiye ve dünyada gündem oldu. Maddonna'da buna duyarsız kalmadı. İşte dünyaca ünlü star Madonna'nın İstanbul paylaşımı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 28 Haziran 2021 12:24
Madonna'dan İstanbul paylaşımı

Geçtiğimiz cumartesi polis LGBT üyelerine 'Onur Haftası' kapsamında yürüyüş yapmasına izin vermedi. Polisin yürüyüşçülere ve basın mensuplarına sert müdahalesinin yanı sıra Alman turistin önlerinde yürümesine müsaade ettiği görüntüler de sosyal medyada gündem olmuştu.

Alman Sanatçı Liana Georgi, konser için Türkiye'de bulunduğu sırada Onur Yürüyüşü'ne katıldı. Liana o yürüyüşü sırasında "Burada sadece aşk ve umut var. Siz ne yapıyorsunuz bilmiyorum ama ben yürüyorum, umut ile.Türkçem için özür dilerim” dedi.

O anlar ise sosyal medyaya yansıdı. Bir çok kişinin paylaştığı bu görüntüler hızla yayıldı.

Dünyaca ünlü sanatçı Madonna'da bu görüntüleri paylaşan isimlerden biri oldu. Instagram'da 16 milyon takipçisi olan Madonna, o anları sosyal medya hesabından paylaşırken "İstanbul'da onur yürüyüşü. Neden bu kadar çok polis var?" ifadeleri ile paylaştı. 

Ünlü yıldız paylaşımında bir döneme damgasını vuran "Vogue" şarkısı ile paylaştı. 

madonna.jpg