Liselilerin Kız Kavgasında Kan Aktı

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde, 'kız meselesi' nedeniyle lise öğrencileri arasında çıkan kavgada M.S. isimli genç darbedilip bıçaklandı. O anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. M.A.G., A.E.T., Y.I. ve D.Ç., polis tarafından yakalandı. 4 liselinin emniyetteki işlemleri devam ediyor

Olay, Çayırova ilçesindeki Otomotiv Tedarik Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (TOSB) meydana geldi. İddiaya göre, aynı okulda eğitim gören lise öğrencileri, kız meselesi nedeniyle sosyal medyada tartıştıktan sonra buluştu. Gençlerin kavgasında M.S. isimli genç, M.A.G. ve yanındaki ismi öğrenilemeyen 2 kişi tarafından darbedilip, bıçaklandı. Olay sonrasında hastaneye kaldırılan M.S.'nin durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis kaçan 3 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-4704-dhaphoto1.jpg

Öte yandan, gencin darbedilip, bıçaklanması ise bir başka kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde; M.S.'nin 3 kişi tarafından küfredilerek feci şekilde dövüldüğü ve bıçaklandığı anlar yer aldı.

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-4704-dhaphoto2.jpg

4 LİSELİ YAKALANDI

M.S. isimli liseli genci, darbedip bıçaklayan, aynı okulun öğrencilerinden M.A.G., A.E.T., Y.I. ve D.Ç., polis tarafından yakalandı. 4 liselinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-4704-dhaphoto3.jpg

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-2-3415-dhaphoto1.jpg

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-2-3415-dhaphoto2.jpg

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-2-3415-dhaphoto3.jpg

liselilerin-kiz-meselesi-kavgasinda-darbedilip-bicaklandi-o-anlar-kamerada-2-3415-dhaphoto4.jpg

Kaynak:DHA

Etiketler :