Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak

Yeni eşten, eski eşe çıplak fotoğraflı tuzak
İstanbul'da bir kadın eski kocasının yeni evlendiği karısı yüzünden dehşeti yaşadı. Canan M. isimli kadın kocasının eski eşi Ayşe Ö.’ye ait müstehcen fotoğrafları, Ayşe Ö.’nün arkadaşına gönderdi. Olayla ilgili suç duyurusu yapıldı, şüpheli kadın, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

İstanbul'da Ayşe Ö., kendisini aldattığı gerekçesiyle 2022'de kocası Cüneyt M.'den boşandı. Boşanmanın ardından Cüneyt M., Canan M. ile evlendi.

TARTIŞMA ALEVLENİNCE YAPMADIĞINI BIRAKMADI

Bu evlilik nedeniyle Ayşe Ö. ile Cüneyt M. arasında tartışmalar yaşandı. Atışmalara yeni eş Canan M. de dahil oldu. Canan M. geçen eylülde, Ayşe Ö.'nün evliyken kocasına yolladığı özel fotoğraflarını Ayşe Ö.'nün arkadaşlarına gönderdi.Büyük bir mağduriyetin ortasında kalan Ayşe Ö., irtibata geçtiği Canan M.'nin bu kez ağır hakaret ve tehditlerine hakaretlerine maruz kaldı.

"SENİ İSTANBUL'A TANITIRIM"

Yaşadıkları karşısında büyük şok yaşayan Ayşe Ö. soluğu savcılıkta aldı. Ayşe Ö., savcılığa sunduğu dilekçesinde, "Sen ne kadar yüzsüz arsız bir kadınsın. Beni delirtme. Seni İstanbul'a tanıtırım.

Çirkin domuz. Kendisini evli adamlara s..ren kadın, çevrene rezil ederim" şeklinde tehdit ve hakaret içerikli mesajlarla karşı karşıya kaldığını belirtti.

HAKİM KARŞISINA ÇIKACAK

İfadesi alınan Canan M., kimseye fotoğraf atmadığını söz konusu mesajları ise eşinin attığını öne sürerek suçlamaları reddetti. Savcılık, fotoğrafları Canan M.'nin gönderdiğini belirledi. Canan M., hakkında, 'Özel Hayata İlişkin

Görüntü ve Sesleri İfşa Etmek' suçundan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Şüpheli kadın, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.