İşte Akşener'in sürpriz dediği o isim! Kriz onunla çözüldü

İşte Akşener'in sürpriz dediği o isim! Kriz onunla çözüldü
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener krize neden olan Burhanettin Kocamaz'ın Mersin adaylığı ile ilgili konuştu. Akşener, Mersin adayının değiştiğinin belirterek sürpriz bir isim olacağını ifade etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener krize neden olan Burhanettin Kocamaz'ın Mersin adaylığı ile ilgili konuştu. Akşener, Mersin adayının değiştiğinin belirterek sürpriz bir isim olacağını ifade etti. Daha sonra açıklama yapan Burhanettin Kocamaz, “İYİ Parti’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Devlet eski bakanı Ayfer Yılmaz olacak, kendisini destekliyorum” dedi.

Cumhuriyet'ten Selda Güneysu'nun haberine göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Mersin'de yeni bir adayla seçime giriyoruz. Demokrat Parti'den (DP)'den olacak. Herkesin tanıdığı bildiği sevdiği bir isim olacak" ismin öğleden sonra açıklanması bekleniyor. " demişti.

Akşener'in konuşmasının ardından adaylığı reddedilen Burhanettin Kocamaz, eski devlet bakan Ayfer Yılmaz'ın adayları olduğunu ve kendisini desteklediğini açıkladı.