Hastane Önünde Silahlı Kavga: Çok Sayıda Yaralı Var!

Hastane Önünde Silahlı Kavga: Çok Sayıda Yaralı Var!
Siirt'te köylüler arasında, 'hayvan otlatma' meselesi nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi ile taraflar, birbirine taş, sopa ve silahlarla saldırdı. Hastane önünde yaralı yakınları arasında da çıkan kavgada 5 kişi yaralandı.

Siirt'in Pervari ilçesinde Karasungur ve Köprüçay köylüleri arasında, 'hayvan otlatma' meselesi nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi ile taraflar, birbirine taş, sopa ve silahlarla saldırdı.

Kavgada 1 kişi ateşlenen tabancadan çıkan kurşunun vücuduna isabet etmesiyle, 3 kişi de taş ve sopalarla yaralandı. İhbarla bölgeye sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalenin ardından Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

71544-1.jpg

HASTANE ÖNÜNDE KAVGA DEVAM ETTİ

Hastane önünde karşılaşan yaralı yakınları arasında tekrar kavga çıktı. Burada önlem alan polis ekipleri, havaya uyarı ateşi açıp, kavga edenlere biber gazıyla müdahale etti.

Cep telefonu kamerasına da yansıyan kavgada 1 kişi yaralanırken, bazı şüpheliler gözaltına alındı. Olayla ilgili inceleme başlatılırken, yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.