Evi yanan köylü kadının isyanı: "Yıkılacak deniliyor, yıktırmam! İstemiyorum villasını da evini de..."

Manavgat'ta yangından zarar gören bir evde yaşadıklarına isyan eden genç kadın herkesi duygulandırdı. Görüntülerdeki kadın "Villa da verecek istemem, çocukluğumun anısının gitmesini ben istemiyorum ki" diyerek tepki gösterdi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 03 Ağustos 2021 22:01

Manavgat'ta evi yanan bir köylü isyan etti. Ulukapı Köyü'nde gelen ekiplere tepkisini gösteren genç kadın "On tane de havuzlu ev verseniz, istemiyorum. Benim burada çocukluğum anılarım vardı. Yıkılacak deniliyor, yıktırmam" dedi.

Genç kadın sözlerine şöyle devam etti: "On tane villa da verecek, havuzu da verecek, çiftlikl de yapacak olsa, istemiyorum ben, istemiyorum. Çocukluğumun anısı gitsin istemiyorum. Alanda yatacağım. İstemiyorum villasını da evini de. Yıkılacak deniliyor, yıktırmam. Dursun burada. 

Alanda yattım, niye yattın diyen oldu mu bana?  Burada bir şey yok diyorlar. Burada bir şey olmasada da ben de evimde otururken, yanan Gündoğdu'ya gitsem de yardım etsem. Cebimdeki 5 lirayla soğuk su alıp götürsem ya ben de. 

Anlamıyorlar ki hiç. Yok burada hiç bir şey yok. Biz yanmayız. Gelenlere gidin dedim, Kalemler'e gidin dedim. İzleyip ağladım sabaha kadar. Yılandan korkuyorum, ona bile hasret kaldım. Yok kuş uçmuyor. Üstümde yattı kurbağa, alıp fırlatamadım."