Ekrem İmamoğlu'ndan Hürriyet'e sert tepki!

Ekrem İmamoğlu'ndan Hürriyet'e sert tepki!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Hürriyet Gazetesi'nin “PKK ile bağlantılı adaylar” haberine sert tepki gösterdi.

İmamoğlu, “Yarın başkan seçilince çayımızı kahvemizi içmeye geleceksiniz. Boynunuz bükük, yüzünüz kızarmış olmasın. Kraldan çok kralcılık yapmayın. Herkes haddini bilecek” ifadelerini kullandı.

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu Piyalepaşa’daki Ağaçlaraltı ortak miting düzenledi.

Mitingde konuşan Alper Taş şunları söyledi;

1 Nisan’da İstanbul’da ve Beyoğlu’nda demokratik yeni bir dönem başlıyor!

Vatandaşı müşteri olarak görenler halkın tapu sorununu çözemezler. Bizler çözeriz.

Bizler vatandaşı müşteri olarak değil hak sahibi olarak görüyoruz.
Söz veriyoruz, halkımızın onay vermediği hiçbir plan hayata geçmeyecek. Demokratik bir karar kurulu oluşturacağız. Hep beraber mahallemizi biz planlayacağız.

Beyoğlu Belediye Başkanı Alper Taş olarak asla bir mahalleye müteahhitlerle gelmeyeceğim! Herkes evinde, güvenle yaşayacak. Mahallelerimizden evlerimizden bizi kimse çıkaramayacak.

Vatandaşı müşteri olarak görenler halkın tapu sorununu çözemezler. Bizler çözeriz. Bizler vatandaşı müşteri olarak değil hak sahibi olarak görüyoruz.


Mahallemizi hep beraber planlayacağız, yaşam alanlarımızı planlarken hepimizin sözü olacak ve mahallelerimiz buna göre şekillenecek.

 

Etiketler :