Ekmek Almaya Giden Eski Sevgilisini Öldürüp İntihara Kalkıştı!

Konya'da Arafa Yıldırım, marketten ekmek aldıktan sonra eve dönen eski sevgilisi Ümmü Döğer'i tabancayla vurarak öldürdü. Yıldırım aynı silahla intihara kalkıştı. Yıldırım'ın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Konya'da ev kadını Ümmü Döğer, marketten ekmek alıp evine dönerken apartman girişinde Karayolları’nda çalışan eski sevgilisi Arafa Yıldırım ile karşılaştı. Yıldırım, yanındaki tabancayla Döğer'i vurdu. Yaralanan Döğer, kaçarak apartmana girdi. Bu sırada çevredekiler de Yıldırım'a 'Dur yapma' diye seslenerek engel olmaya çalıştı.

71727.jpg

İNTİHARA KALKIŞTI

Ancak Yıldırım, Ümmü Döğer'in peşinden gidip apartman içinde peş peşe ateş etti. Ardından apartmandan çıkan Arafa Yıldırım, bu kez tabancanın namlusunu kendi başına dayayıp, tetiği çekti.

KADIN HAYATINI KAYBETTİ

İhbar üzerine adrese, polis ve sağlık ekibi gönderildi. Sırtından, göğsünden ve başından yaralanan Ümmü Döğer, kaldırıldığı özel hastanede yaşamını yitirdi. Konya Numune Hastanesi’ne sevk edilip ameliyata alınan Arafa Yıldırım'ın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.