Didem Soydan iç çamaşırsız fotoğraf paylaştı: Bir takipçisinin yorumuna öyle bir yanıt verdi ki...

Didem Soydan iç çamaşırsız fotoğraf paylaştı: Bir takipçisinin yorumuna öyle bir yanıt verdi ki...
Kariyerinde oldukça başarılı olan model Didem Soydan yaptığı çekimlerden pozlarını da sosyal medyada paylaşıyor. Cesur tarzıyla da adından söz ettiren Soydan'ın gelen olumsuz yorumlara da tahammülü olmuyor. Ünlü modelin paylaşımına yapılan yoruma olay yanıt verdi.

Didem Soydan, sosyal medya hesabından iç çamaşırsız giydiği derin yırtmaç detaylı elbisesiyle verdiği pozları paylaştı. Soydan kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutulan paylaşımına "Aç da rahatla" diyen takipçisine cevap verdi.

o2-30og.webp

Güzelliği ve kusursuz fiziğiyle her daim adından söz ettiren Didem Soydan, son olarak Instagram hesabından derin yırtmaç detaylı lacivert elbisesiyle verdiği pozları yayınladı. Ünlü modelin paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutulurken bir takip takipçisi"Güzel insan açta şu ülke merakı bitsin. Senin şeftalin PPK toplantısı faiz kararından bile fazla merak ediliyor" dedi.

o1-1lw1.webp

Takipçisinin yorumuna sessiz kalmayan Soydan ise "Milyarlarca yıldır kadınların cinsel organı değişmedi dolayısı ile açıp ayna karşısına geçtiğinizde kendinizinkini görebilirsiniz hem merak giderilir hem bir selam verirsiniz aynı organa sahibiz sonuçta. Ülkenin merakı olduğunu sanmıyorum hafıza güçlü bir şey hiç görmedim diyen bile illa gördü hepimiz aynı yerden çıktık, sevgiler" yanıtını verdi.

Etiketler :