DEVA Partisi'nden MHP'ye yanıt

DEVA Partisi'nden MHP'ye yanıt
DEVA Partisi'nden MHP'nin kendilerine ve Genel Başkan Ali Babacan'a yönelik açıklamalarına yanıt geldi.

DEVA Partisi'nden MHP'nin kendilerine ve Genel Başkan Ali Babacan'a yönelik açıklamalarına yanıt geldi. DEVA'dan yapılan açıklamada, "İktidarın küçük ortağı adına, her zamanki hakaretamiz ve tehditkar üslupla, Partimizi ve Genel Başkanımızı hedef alan iftira dolu bir açıklama yapılmış. Bu tür izansız açıklamaları cevap vermeye değer bulmuyoruz" dendi.

Babacan, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, DEVA'yı "FETÖ projesidir. Pensilvanya kaynaklıdır" sözleriyle hedef almasının ardından başlayan tartışma sürüyor.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Babacan'ın, Bahçeli'ye yönelik sözlerine ilişkin, "Akıl tutulması yaşayanların, aklı ipotek altında olanların Sayın Genel Başkanımızın akıl ürünü sözlerini 'deli saçması' olarak adlandırması, bir meczubun bir dahiye dil uzatmasından farksızdır." ifadesini kullanmıştı. 

"Cevap vermeye değer bulmuyoruz"

Büyükataman tarafından yapılan sert açıklamaya Twitter üzerinden yanıt veren DEVA Partisi şu ifadeleri kullandı:

İktidarın küçük ortağı adına, her zamanki hakaretamiz ve tehditkar üslupla, Partimizi ve Genel Başkanımızı hedef alan iftira dolu bir açıklama yapılmış. Bu tür izansız açıklamaları cevap vermeye değer bulmuyoruz. Biz, ülkenin büyüyen sorunlarına çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Etiketler :