Denizden Kafası Kolu Bacağı Kesilmiş Ceset Çıktı!

Denizden Kafası Kolu Bacağı Kesilmiş Ceset Çıktı!
Antalya'da yüzmek için denize giren kişi, yapay şelalenin denize döküldüğü noktada bulunan mağaranın kayalık bölümünde insan bedeni gördü. İhbarla bölgeye gelen ekipler kol, bacak ve baş kısmı bulunmayan kimliği ve cinsiyeti belirsiz cesedin yaklaşık 4 aydır denizde olduğunu aktardı.

Antalya'da öğle saatlerinde denize giren kişi, yapay şelalenin denize döküldüğü noktada bulunan mağaranın iç kısmındaki kayalıklarda insan vücuduna benzer cisim fark etti. Kayalık alana yaklaşan ve cismi inceleyen kişi, kötü koku sonrası durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi.

CESEDİN KOLU BACAĞI VE BAŞI YOK

İhbarla bölgeye Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. Ekipler, kol, bacak ve baş kısmı bulunmayan kimliği ve cinsiyeti belirsiz cesedi sedyeyle bota alıp Yat Limanı'na getirdi.

Sadece gövde kısmı bulunan ve yaklaşık 4 aydır denizde olduğu üzerinde durulan ceset, Olay Yeri İnceleme ve Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin çalışmalarının ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

GÖÇMEN OLABİLİR

Emniyet kaynakları cesedin, geçtiğimiz aylarda Yemen ve Kıbrıs açıklarında batan göçmen teknesindeki kişilere ait olabileceğini aktardı.