Borcunu Almak için Ailesiyle Ev Bastı Apartmanı Birbirine Kattı

Borcunu Almak için Ailesiyle Ev Bastı Apartmanı Birbirine Kattı
Diyarbakır'da borç verdiği 850 bin TL'yi geri almak isteyen Adnan N., eşi ve oğluyla birlikte sopa ve silahla akrabasının evini bastı. Çift ve oğulları kapıya zarar verdi olayın ardından Mehmet M.A., eşi ve kardeşiyle birlikte şüpheliler hakkında şikayetçi oldu

Diyarbakır’da, Mehmet M.A., akrabası olan Adnan N.’ye şahitler huzurunda 850 bin TL borç verdi. Mehmet M.A., bir süre sonra Adnan N.'den borcunu ödemesini istedi. Ancak Adnan N., borcunu vermeyince taraflar arasında tartışma yaşandı.

Tartışmanın ardından Adnan N., eşi Birsen N. ve Konya'dan gelen oğlu Ahmet N.’yi de yanına alıp, otomobille Mehmet M.A.’nın sitedeki evine gitti. Mehmet M.A., evde olmadığı için kapıyı eşi S.A. ve 3 çocuğu açmak istedi.

69618.jpg

Dışarıdakilerin küfür ve tehditlerini duyan S.A., kapı dürbününden baktığında Ahmet N.'nin elinde tabanca olduğunu görüp, durumu önce eşi Mehmet M.A.’ya, ardından da 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi.

Bu sırada Adnan N., Birsen N. ve Ahmet N., kapıya zarar verdi. Ahmet N. kapının önündeki vazoyu atarken elinden hafif yaralandı. Birsen N., aşağı inip geldikleri otomobilden sopa alarak kapının önüne getirdi.

69618-1.jpg

Bir süre sonra siteden ayrılan çift ile oğulları Mezopotamya Bulvarı’nda gördükleri Mehmet M.A.’nın kardeşi Ferhat A’nın otomobilinin camını da sopayla kırdı. Olayın ardından Mehmet M.A., eşi ve kardeşiyle birlikte şüpheliler hakkında şikayetçi oldu.