Bayramda Yolunuz Oraya Düşerse Kara Yolunda Onunla Karşılabilirsiniz

Bayramda Yolunuz Oraya Düşerse Kara Yolunda Onunla Karşılabilirsiniz
Yüksekovalı milli sporcu Civan Karaman, Türkiye şampiyonası için kara yolunda hazırlanıyor. Bayramda trafiğin azalması, Karaman’a çalışma fırsatı sunuyor. Büyük hedefler için yoğun çalışıyor.

Yüksekovalı milli sporcu Civan Karaman, Türkiye şampiyonası için kara yolunda antrenman yapıyor. Bayramda azalan trafik, Karaman’a çalışma fırsatı sunuyor. 26-27 Haziran'da Bitlis'in Ahlat ilçesinde gerçekleşecek olan Türkiye şampiyonasına katılacak olan Karaman, büyük hedefler peşinde koşuyor.

"TRAFİK AZ, FIRSATI DEĞERLENDİRİYORUM"

Erzurum Teknik Üniversitesi Beden Eğitim Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi Karaman, 5 yıldır milli takımda yer alıyor. 8 yıldır kayaklı koşu yapan sporcu, Yüksekova-Esendere kara yolunda antrenmanlarını sürdürüyor. Karaman, "Bayram nedeniyle kara yolunda araç trafiği çok az. Bu fırsatı değerlendiriyorum" dedi.

70079-1.jpg

"ZOR İMKANLARLA TÜRKİYE'NİN EN İYİSİ OLMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Yüksekova’daki kısıtlı imkanların kendilerini zorladığını belirten Karaman, "Türkiye’nin en iyisi olmaya çalışıyoruz. Türkiye'yi ve dünyayı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Büyük hedefler için buradayız" dedi. 26-27 Haziran'da Ahlat'ta yapılacak Türkiye şampiyonası için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Kaynak:DHA