1 Milylonluk Altını Yanlışlıkla Çöpe Atan Çerkezköylü Aile Önce Üzüntü Sonra Sevinçten Gözyaşı Döktü

1 Milylonluk Altını Yanlışlıkla Çöpe Atan Çerkezköylü Aile Önce Üzüntü Sonra Sevinçten Gözyaşı Döktü
Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, 1 milyon 200 bin TL değerindeki altınlarını yanlışlıkla çöpe atan aile, emniyet ekiplerinin seferberliği sayesinde mutlu sona ulaştı.

Olayın Ayrıntıları

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde yaşayan E.Ü., eşinin evden çıkarken çöpleri atması için kendisine verdiği çöp poşetiyle birlikte, kuyumcuya götüreceği altın dolu torbayı da yanlışlıkla çöp kutusuna attı. Bir süre sonra altın dolu torbanın olmadığını fark eden E.Ü., kendi çabalarıyla sonuç alamayınca Çerkezköy Emniyet Müdürlüğü'ne başvurdu.

alt.jpg

Emniyet Ekiplerinin Hızlı Müdahalesi

Emniyet ekipleri, olayın hemen ardından kapsamlı bir inceleme başlattı. Yapılan incelemelerde, altın dolu torbanın çöp kutusundan atık toplayan bir kişi tarafından alındığı tespit edildi. Kimliği belirlenen bu kişiden altınlar geri alındı ve polis ekipleri tarafından E.Ü.'ye teslim edildi.

Mutlu Son

Yanlışlıkla çöpe atılan 1 milyon 200 bin TL değerindeki altınlarına kavuşan E.Ü. ve ailesi, emniyet ekiplerine teşekkür ederek büyük bir sevinç yaşadı. Bu olay, emniyet güçlerinin titiz çalışması sayesinde mutlu bir sonla noktalandı.